Kontakt

 

Administratorem bazy danych jest firma Małe Biuro Rachunkowe Jadwiga Kubacka, ul. Daszyńskiego 5 (p. 302) 44 -100 Gliwice.  Wysłanie wiadomości na podany poniżej adres e-mail lub wypełnienie formularza kontaktowego jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad przetwarzania danych osobowych, które zostały dokładnie opisane w Polityce Prywatności.

 

Na pierwsze spotkanie zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Pierwsza rozmowa na ogół trwa dość długo i zawsze wymaga spokoju. Uzgodnienie terminu umożliwi rezerwację takiej ilości czasu, jaka będzie potrzebna.

Forma kolejnych kontaktów jest uzależniona od potrzeb i oczekiwań Klientów. 

Cieszę się z możliwości rozmowy "w cztery oczy". Taka rozmowa zawsze przynosi korzyści obydwu stronom, proszę mi wierzyć.

Są jednak klienci, z którymi nie spotykam się przez wiele miesięcy. Dokumenty można przesyłać w formie skanów lub pocztą tradycyjną, ewentualnie zostawić u przesympatycznych panów na portierni. Informacje można wymieniać poprzez facebooka, mailem lub telefonicznie. Każdy klient ma też dostęp do swojej księgowości on-line, z której nie musi, ale może korzystać. Kto nie ma czasu ani ochoty na spotkania, może unikać bezpośredniego kontaktu z księgową przez cały rok. ;)

Dane kontaktowe

Małe Biuro Rachunkowe Jadwiga Kubacka

ul. Daszyńskiego 5 (p. 302)
44 -100 Gliwice

E-mail: biuro@malebiurorachunkowe.pl 
Telefon: 608 879 087

 

 Godziny otwarcia przeznaczone na rozmowy z Klientami:

Wtorek - 15.00 -19.00

Środa - 7.00 do 19.00

(środa - po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub e-mailem)

Piątek – 15.00 -19.00

Formularz kontaktowy