O mnie

 

Jestem księgową z dwudziestoletnim stażem pracy i właścicielką małego biura rachunkowego. Zanim założyłam własną firmę miałam możliwość pracować najpierw przez dwanaście lat w biurach rachunkowych, potem przez następne osiem - łącząc pracę w biurze rachunkowym z pracą księgowej w spółce. Przez ten czas powierzyło mi prowadzenie księgowości ponad trzystu przedsiębiorców. A ponieważ, jak wszyscy wiemy, prawo podatkowe w Polsce nie należy do prostych ani monotonnych, każda firma dała mi możliwość poszerzenia swojego doświadczenia.

Biur rachunkowych jest w Gliwicach dużo. Dlaczego warto wybrać moje? Małe Biuro Rachunkowe to solidne biuro, którego działanie oparte jest na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Otwarte na przedsiębiorców, którzy lubią zadawać pytania i wszystko zrozumieć i takich, którzy chcą mieć z księgową i papierami jak najmniej wspólnego. Model współpracy dostosowuję do każdych oczekiwań. 

Bezpieczeństwo moim klientom zapewniam również w oparciu o:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, nieustannie uzupełniane i aktualizowane,
  • licencję MF nr 12096/2005,
  • dodatkowe ubezpieczenie OC,
  • praktycznie stosowane procedury ochrony danych osobowych.


Swoją wiedzą dzielę się z uczestnikami forów internetowych poświęconych podatkom oraz przez informacje i felietony zamieszczane na stronie w zakładkach „Info w pigułce” i „Mam pytanie…”.

W zakładce “info w pigułce” zamieszczam krótkie informacje dotyczące prawa podatkowego.
Zakładka „Mam pytanie…” jest przeznaczona dla tych, którzy lubią czytać. Zamieszczam tam pisane zrozumiałym językiem artykuły dotyczące działalności gospodarczej. Znajdziecie tam zarówno bardziej skomplikowane zagadnienia jak i odpowiedzi na najprostsze pytania - takie jak: czym się różni podatek PIT od VAT, kiedy i jak wystawić fakturę i czy nie będąc VAT-owcem trzeba mieć kasę fiskalną.